OKIN Facility UA

Про нашу Компанію

OKIN FACILITY це багатонаціональний постачальник послуг з господарчого та технічного обслуговування будівель, управління та експлуатації об’єктів нерухомості (Facility Management). Компанія була створена в 1993 році та надає послуги в Центральній і Східній Європі (Чехія, Словаччина, Польща, Румунія, Болгарія та Україна). Широкий спектр послуг постачається та контролюється за допомогою мобільного додатку, інноваційних програмних та IOT інструментів, які є власною розробкою. Компанія працює за власною системою HelpDesk, яка дозволяє завжди бути на зв’язку зі своїми клієнтами. У сфері технічного обслуговування OKIN FACILITY розробив власну програму DRIVE! що дозволяє здійснювати моніторинг усіх технічних робіт , які проводяться по всіх об’єктах. OKIN FACILITY безперервно покращує якість своїх послуг та пропонує своїм клієнтам унікальні рішення, отриманиі завдяки багаторічному досвіду та членству в Європейському альянсі Synergy S.A

європейські рішення для вимогливих клієнтів

В OKIN Facility ми пишаємось тим що ми є частиною міжнародного об’єднання ECS (European Customer Synergy S.A.). Це перша загальноєвропейська асоціація постачальників послуг з обслуговування нерухомості з понад 400 об’єктами в 41 європейський країні. ECS надає будь-які послуги з обслуговування будівель та приміщень – від стандартних послуг з адміністративно-господарчого та технічного обслуговування, до складних інтегрованих рішень з управління об’єктами. Завдяки багатонаціональному досвіду, європейськиій співпраці та технологіям, ECS має можливість надавати ідеально підібраний комплекс послуг для своїх клієнтів по всій Європі.

ECS це професійне об’єднання з створення транскордонних стандартів, яке гарантуює спокій та впевненість клієнта, найвищу якість та поліпшення показників ефективності. Міжнародний авторитет, обмін знаннями, найкращі практикі роблять ECS організацією здатною обробляти навіть найскладніші запити з обслуговування нерухомості. Ви піклуєтесь про свій основний бізнес – ECS опікується Вашою інфраструктурою, будівлями, приміщеннями, пропонуючи комплексні європейські рішення саме в Вашій Країні.

Послуги

Різноманітність послуг базується на висококваліфікованому та професійному підході. Постійний інноваційний розвиток дозволяє нам пропонувати найефективніші та найсучасніші рішення для наших клієнтів.

Завдяки глибоким знанням у питаннях управління об’єктами нерухомості та досвіду щоденних операцій, ми можемо запропонувати нашим клієнтам ідеальне поєднання господарчих та технічних послуг саме для галузі, в якій вони працюють.

Наші Послуги Зв'яжіться з нами

Більше Новин

Certificates – About Us

DRIVE! – About Us

View More

OKIN Facility Has DRIVE!

Internal advanced real-time task management system

View More
Facebook LinkdIn Email